Pomarančové plátky v horkej čokoláde

Vychutnajte si úžasnú krabičku plnú lahodných pomarančových plátkov v horkej čokoláde.
23,30 €
Skladom
Vyzkoušejte také

Západ letného slnka

Leto pomaly odchádza a my sa už nevieme dočkať ako sa začne všetko okolo nás krásne meniť. Koruny stromov začínajú vykresľovať úžasnú atmosféru prichádzajúcej jesene a my sa jej už nemôžeme dočkať. Pre toto krásne obdobie sme si pre Vás pripravili niečo špeciálne. Plátky kandizovaných pomarančov, ktoré sa pomaly máčajú v mliečnej alebo horkej čokoláde.

Čokoláda a pomaranče

Sladučké pomarančové plátky, kandizované a zaliate tou najlepšou čokoládou sú neuveriteľným pôžitkom. Kto nevyskúšal, neuverí, že táto kombinácia pomarančov a čokolády môže navodiť nadpozemský pocit.

Ešte ste pomaranče v naozajstnej čokoláde nevyskúšali? Verte nám, akonáhle ochutnáte, už ich budete chcieť stále.

Dalšie informácie

Minimálna trvanlivosť pomarančových plátkov je 30 dní od dátumu odoslania Vašej objednávky. Skladujte pomarančové plátky najlepšie pri teplotách 16-20°C v tme a vlhkosti do 60%.

Hmotnosť: 490g

Zloženie:

Čokoláda: Horká čokoláda – obsah kakaa najmenej 56,9 % (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma).

Náplň: Pomarančová kôra, glukóza – fruktóza, sirup, cukor, kyselina citrónová.

Položit dotaz k produktu

Vyberáme len to najlepšie

Vyberáme pre Vás tie najúžasnejšie pralinky z tých najlepších malých českých čokoládovní tak, aby ste mohli ochutnať to najlepšie od tých najlepších. Dokonalé kombinácie chutí skutočných mistrov.

Len kvalitné suroviny

Dbáme na to, aby boli naše pralinky vyrobené z tých najlepších surovín. Základom je kvalitná čokoláda, ktorá je doplnená jedinečnou náplňou tak, aby dohromady vytvorili dokonalú kombináciu chutí.

Dokonalé spracovanie

Naše bonboniéry sú exkluzívna záležitosť, a preto dbáme na ich dokonalé spracovanie. Hľadáme zmysel v každom detaile. Všetko musí byť perfektné. Naše bonboniéry vyrábajú tie najlepšie české firmy.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

Mám dať bonboniéru pre istotu do chladničky?

Pralinky do chladničky určite nepatria. Čokoláda sa rozpúšťa pri teplotách nad 28°C, takže stačí mať bonboniéru uloženú pekne v tme mimo slniečka.

Potrebujem pralinky ako darček až za mesiac. Môžem si ich kúpiť už teraz?

Vytvorte si objednávku a do poznámky napíšte termín, na ktorý pralinky potrebujete doručiť alebo nám pošlite objednávku až keď to bude aktuálne. Chceme Vám zaručiť čerstvosť týchto skvelých praliniek, pretože ich naše malé čokoládovne vyrábajú len z tých najlepších surovín, dlhodobé skladovanie im nesvedčí.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť