Bonboniéra Mliečna edice 18ks

Krabička naplnená k prasknutiu tými najlahodnejšími čokoládovými pralinkami.
Produkt již není v prodeji.

Už ste niekedy vyskúšali naozajstné ručne vyrábané čokoládové pralinky z poctivých českých čokoládovní? S touto krásnou bonboniérou s 18ks jedinečných praliniek pocítite v ústach nadpozemský pocit.

Vybrali sme pre Vás tie najlahodnejšie a najjemnejšie pralinky. Tešte sa na chute karamelu, nugátu, marcipánu, krému a to všetko ešte v kombinácii s ovocnými variáciami či štipkou korenia.

Obsah bonboniér sa môže mierne líšiť v závislosti na čerstvosti praliniek, pretože tá je pre nás na prvom mieste.

Minimálna trvanlivosť praliniek je 30 dní od dátumu odoslania Vašej objednávky. Skladujte pralinky najlepšie pri teplotách 16-20°C v tme a vlhkosti do 60%.

Hmotnosť: 220g

Položit dotaz k produktu

Vyberáme len to najlepšie

Vyberáme pre Vás tie najúžasnejšie pralinky z tých najlepších malých českých čokoládovní tak, aby ste mohli ochutnať to najlepšie od tých najlepších. Dokonalé kombinácie chutí skutočných mistrov.

Len kvalitné suroviny

Dbáme na to, aby boli naše pralinky vyrobené z tých najlepších surovín. Základom je kvalitná čokoláda, ktorá je doplnená jedinečnou náplňou tak, aby dohromady vytvorili dokonalú kombináciu chutí.

Dokonalé spracovanie

Naše bonboniéry sú exkluzívna záležitosť, a preto dbáme na ich dokonalé spracovanie. Hľadáme zmysel v každom detaile. Všetko musí byť perfektné. Naše bonboniéry vyrábajú tie najlepšie české firmy.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

Mám dať bonboniéru pre istotu do chladničky?

Pralinky do chladničky určite nepatria. Čokoláda sa rozpúšťa pri teplotách nad 28°C, takže stačí mať bonboniéru uloženú pekne v tme mimo slniečka.

Potrebujem pralinky ako darček až za mesiac. Môžem si ich kúpiť už teraz?

Vytvorte si objednávku a do poznámky napíšte termín, na ktorý pralinky potrebujete doručiť alebo nám pošlite objednávku až keď to bude aktuálne. Chceme Vám zaručiť čerstvosť týchto skvelých praliniek, pretože ich naše malé čokoládovne vyrábajú len z tých najlepších surovín, dlhodobé skladovanie im nesvedčí.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť