Sada plná lásky Mi Amore

Tato elegantní taštička je vyvedena v exkluzivním designu a v nesmrtelně černo-zlaté kombinaci, se kterou nikdy nešlápnete vedle.
48,70 €
Skladem
Vyzkoušejte také

Vychutnejte si Valentýn

Nejen na Valentýna platí, že láska prochází žaludkem. Ale v tento den to platí dvojnásob. Proto není lepší způsob, jak vyjádřit své city, než valentýnskou taštičkou naplněnou po okraj sladkými a čokoládovými gesty.

Plná sladkých momentů

Najdete v ní sadu pralinek, které vytvoří tu správnou romantickou atmosféru, sametovou tabulku čokolády ve zlatém závoji, křupavé mandle v malinovém prachu, sladkou horkou čokoládu na zahřátí i těch nechladnějších srdcí a jako bonus je v každé taštičce přibaleno velké růžové srdce naplněné jahodami až po okraj.

Další informace

Minimální trvanlivost pralinek je 60 dní od data odeslání Vaší objednávky. Skladujte pralinky nejlépe při teplotách 16-20°C v temnu a vlhkosti do 60%.

Výrobci: Malé české čokoládovny. Všechny pralinky jsou čerstvě vyrobeny v CZ pro společnost Don COCO CZ s.r.o.
Obsah kakaové hmoty: Pokud není uvedeno jinak nejméně: Hořká čokoláda – 57%, Mléčná čokoláda – 34%, Bílá čokoláda – 28%

Položit dotaz k produktu

Vyberáme len to najlepšie

Vyberáme pre Vás tie najúžasnejšie pralinky z tých najlepších malých českých čokoládovní tak, aby ste mohli ochutnať to najlepšie od tých najlepších. Dokonalé kombinácie chutí skutočných mistrov.

Len kvalitné suroviny

Dbáme na to, aby boli naše pralinky vyrobené z tých najlepších surovín. Základom je kvalitná čokoláda, ktorá je doplnená jedinečnou náplňou tak, aby dohromady vytvorili dokonalú kombináciu chutí.

Dokonalé spracovanie

Naše bonboniéry sú exkluzívna záležitosť, a preto dbáme na ich dokonalé spracovanie. Hľadáme zmysel v každom detaile. Všetko musí byť perfektné. Naše bonboniéry vyrábajú tie najlepšie české firmy.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

Mám dať bonboniéru pre istotu do chladničky?

Pralinky do chladničky určite nepatria. Čokoláda sa rozpúšťa pri teplotách nad 28°C, takže stačí mať bonboniéru uloženú pekne v tme mimo slniečka.

Potrebujem pralinky ako darček až za mesiac. Môžem si ich kúpiť už teraz?

Vytvorte si objednávku a do poznámky napíšte termín, na ktorý pralinky potrebujete doručiť alebo nám pošlite objednávku až keď to bude aktuálne. Chceme Vám zaručiť čerstvosť týchto skvelých praliniek, pretože ich naše malé čokoládovne vyrábajú len z tých najlepších surovín, dlhodobé skladovanie im nesvedčí.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť